PROGRAMMA FEBRUARI 2018
F. Schubert An die Sonne   
F. Poulenc Salve Regina I.
I. Strawinsky Ave Maria
B.Berman Sholem
E. Elgar The Snow (1892)
K.Stahmer Süsser Tod (1941)
J. Bremer Elfstedentocht
E. Esenwalds     Stars
B. Chilcott  A Little Jazz Mass

PROGRAMMA MEI 2017
E. Elgar Spanish Serenade (1892)
J. Bremer Mist
J.Brahms Vier Quartette
M.Poschner Wie bitte?(1971)
B.Howard/G.Arch Fly Me to the Moon
T.Waller/H.Brooks/A.Razaf Ain't Misbehavin'
B.Lajos Libera me
V.Tormis Laulusild
O.Gjeilo Northern Lights
F.Schubert Die Nacht
T.Jones/H.Schmidt Try to Remember

PROGRAMMA JANUARI 2017
E.Malachevsky O Potores Exquisiti
A.Banchieri Barca di Venezia per Padua deel 8 en 10
J.Bremer Nog één glas wodka
J.Gray/A.Kerr A String of Pearls
J.Farmer: Fair Phyllis
H.Purcell: slotkoor Dido and Aeneas: with drooping wings
F.Poulenc: C’est la petit fill’ du Prince
B.Bacharach/H.Davis/E.Lojevski I'll never fall in love again
Brahms: 4 Liebeslieder
I.Defrancesco: Luna

PROGRAMMA JUNI 2016
In verband met het overlijden van Gauke Zijlstra (bas)
werd het beoogde programma aangepast en bekort

PROGRAMMA  JANUARI 2016
G. Weiss/B.Thiele What a wonderful world
A. Alabieff Die Nachtigall
B. van Beurden Je vous le donne (Nederlandse première)
B. van Beurden Six Medieval Songs
E. Whitacre Sleep
NN. Yarem Gorani
E.Drake/N. Luboff Song of the Dove
R.Schumann Zigeunerleben
NN.  Bin ich mir a sjnaiderl

PROGRAMMA JUNI 2015
E. Elgar Love
E. Elgar O Happy Eyes
E. Elgar Spanish Serenade (1892)
K. Stahmer Süsser Tod (1941)
NN. Yidish tango (ca. 1943)
B. Joel/B. Chilcott   And So it Goes
S. Barber Sure on this shining night
R. Tas  Four Motets
S. Bos/J. Bremer Nog één glas wodka
A. Banchieri  Barca di Venezia per Padova

PROGRAMMA  JANUARI 2015
A.Sullivan  The Long Day Closes
G. Michels Eyder ikh leyg mikh shlofn
Henk Badings Finnigan's wake
G. Fauré Cantique de Jean Racine
A. Maessen Cantata Influenza
M. Rosenfelt Majn Rue-plats
H. Eisler Lied einer deutchen Mutter
H. Eisler Lob des Lernen
H. Eisler Der zerrissene Rock
B.Bacharach Close To You
E.Daley In Remembrance


PROGRAMMA JUNI 2014
J. Bremer Mist
R. Schumann Der Traum
H. Eisler Lob des Lernens
H. Eisler Der zerrissene Rock
H. Eisler Litanei vom Hauch
Henk Badings Finnigan's wake
R. Schumann Zigeunerleben
R. Schumann Zahnweh
m.m.v.  Roele Kok en Somar Sharbat (bariton en piano)
en theatergroep Elles Ziers


PROGRAMMA 26 JANUARI 2014
1. Ernst Toch Geographical Fugue.
2. Hernyk Górecki Totus Tuus
3. Rachmaninov Vijf Koorstukken op.15
4. Jetse Bremer Eens in een draaideur
5. Eric Whitacre Four Hebrew Love Songs
6. Eleanor Daley In Remembrance

Met medewerking van
- Trio Dionysus (Irene de Boer: viool, Siet Dunselman: piano, Geppy Haarsma: accordeon) met werken van Piazzolla en Andriessen;
- Evelien Jager met solotoneel "Na de schouwburg" van A. Tsjechov
- Thomas Hardy met gedicht  "De witgekalkte muur"

PROGRAMMA JUNI 2013

1. Elgar:   O happy Eyes en   Love
2. E. Rautavaara:  Personalia (1928)
3. H.Genzmer (1919-....  Steh auf, Nordwind, Der schwarze Mond
4. Jiddische Liederen    Bin ich mir a sjnaderl, Mein Ruheplatz ( M. Rosenfeltt (1862-1923)
5. Eisler  Litanei von Hauch
6. B.Baccharach  Close To You
7. A.Sullivan  The Long Day Closes